O nas

Cieszę się że trafiliście na ten kawałek przestrzeni w internecie, który tworzony jest z myślą o was i dla was.

Będziecie mogli znaleźć tutaj artykuły, felietony i treści pokazujące normalność, codzienne życie i możliwości pogodzenia naturalności z pozytywnym myśleniem. Zobaczycie że każdy zmaga się z życiem, wspólnie będziemy uczyć się i popełniać błędy a wszystko po to by z każdym oddechem cieszyć się coraz bardziej z bycia. Znajdą się tutaj porady, na tematy na które mamy coś do powiedzenia. Stworzymy taki nasz mały świat, według swoich zasad, według prostej zasady. Będziemy poruszać tematy które nas interesują. Czy będzie miszmasz ? Trochę tak. Czy będzie haos? Pewnie tak, ale uporządkowany. Tak zwany, bałagan kontrolowany.  Będzie trochę wulgarności, będzie dużo miłości, trochę kłaczków, litry łez, złamany ołówek i hybryda. Będzie o sporcie, o podróżach, o jedzeniu, będzie o życiu.

Czego nie będzie ? Kłamstwa i próżności, jeśli tego szukasz, wyjdź! Nara

 

zastanawiasz się dlaczego piszę w liczbie mnogiej? Szybko tłumacze. Mam rozdwojenie a nawet rozsetnienie (jest takie słowo? Nie? Jestem w takim razie słowotwórcą) moje „ja” jest tak różne że odniesiesz wrażenie że każdy tekst pisała inna osoba.

Uwierzyłeś? Tak? Ok, nie czytaj dalej 😉

nie? Dobra, to szybko tłumacze. Chciałabym by pokazywały się tutaj nie tylko moje posty, planuje dużo współprac i wywiadów, chciałabym by działo się tutaj dużo i powstało pare różnych kategorii. Także jakbyś miał czy jakbyś miała coś ciekawego od siebie do zaproponowania w ramach współpracy, zapraszam Cię do zakładki kontakt.

 

Stroną zarządza Patrycja, (Patatatka)