Jesień

poniedziałkowy wieczór, jesień, koniec października a ja jestem spokojna

Od paru lat nie lubiłam jesieni, była dla mnie smutna, zimna, pełna przykrości i zmęczenia.  Bardzo nie lubiłam jak kończyło się lato, kiedy jesień ogarniała mnie dookoła ciemnością i szarością. W tym roku czuję że jest inaczej. Lepiej.

Wiecie co do mnie doszło ? Do końca roku zostało 63 dni, analizując ten rok stwierdzam że pędziłam, nie myślałam o swoim zdrowiu, myślałam ciągle o innych. Ten rok przyniósł mi wiele zmian i przykrości, pierwsze miesiące „przespałam”. Dopiero w wakacje zaczęłam odżywać, zaczęłam na nowo widzieć jasność przed sobą i zaczęłam cieszyć się dniem i nie płakać nocą.

Szerzej patrzę przed siebie i widzę więcej, odnalazłam wewnętrzny spokój, psychiczne ukojenie. Medytacja. Opiszę wam kiedyś jak ja medytuję i skupiam się na spokoju i pozytywnyściach.

Ostatnie dni tego roku, jaki mam plan?
Stawiam na swoje zdrowie. Czas zwolnić, wystarczy mi już tego biegu na zabój. Mój organizm i moje zdrowie domaga się skupienia na sobie i zadbania o siebie. Czas odpuścić, przestać uciekać – już wystarczy, już nie muszę – już czuję się bezpieczna.

To będą najlepsze dni tego roku i zadbam o to by przyniosły mi mnóstwo radości, szczęścia, miłości i wrażeń. Was ze sobą zabiorę i z wami będę tworzyć.

Mam dla was zadanie, przeanalizujcie na szybko ten rok i zobaczcie na czym najmniej się skupialiście i co pomineliście. Spróbujcie resztę tego roku wykorzystać na nadgonienie spraw, na podbudowanie zdrowia, spędzenie więcej czasu z bliską osobą. Sport, malowanie…

Ściskam.

10 odpowiedzi do “Jesień”

  1. Jeju! Dla mnie ten rok mija inaczej niż pozostałe bo prawie cały był męką choć z mega pozytywnym finałem bo od miesiąca mam drugą córeczkę. Mija szybko, intensywnie i faktycznie brak chwili na oddech.

  2. Świetnie piszesz, chce się Ciebie czytać. Trzymam kciuki za Twoje plany. Mój rok był przełomowy, ale udany. Na wszystko udało się znaleźć czas. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *